30 November 2018
Katedra matematiky, FJFI

Zaměření konference

• Konference je zaměřena na aplikovanou matematiku v oblastech spojujících numerickou matematiku, matematickou analýzu, pravděpodobnost a matematickou statistiku a odborné předměty přírodovědného a technického zaměření.

Cíle konference

• Hlavním cílem konferenceje umožnit studentům bakalářských, magisterských a doktorských programů ČVUT prezentovat své práce, které vznikly nad rámec běžného studia, a seznámit se s výsledky ostatních studentů. Konference se mohou zúčastnit také studenti jiných vysokých škol.

Rektorysova soutěž

• Součástí konference je 11. ročník celoškolské Rektorysovy soutěže. Této soutěže se smí zúčastnit pouze studenti ČVUT. Další podmínkou je odevzdání 2 písemných vyhotovení a zároveň zaslání pdf práce na email jakub.solovsky@fjfi.cvut.cz v doporučeném rozsahu do 20 stran textu do 5. listopadu 2018. Odborná porota práce posoudí a s přihlédnutím k prezentacím poté v rámci konference konané 30. listopadu 2018 udělí ocenění autorům nejlepších prací.

Vložné

• Studenti ČVUT vložné na konferenci neplatí, jelikož je hrazeno díký podpoře grantu SGS ČVUT, SVK 01/18/F1.

Prezentace

• Příspěvky budou přednášeny ústně. Z konference bude vydán elektronický sborník abstraktů prezentovaných prací.

Starts
Ends
Europe/Prague
Katedra matematiky, FJFI
T-214 (studovna, 1.patro)
Trojanova 13, Praha 2, CZ

Fakulty spolupracující na Rektorysově soutěži

The call for abstracts is open
You can submit an abstract for reviewing.