28. června 2023
České vysoké učení technické v Praze, Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská
Časové pásmo: Europe/Prague

Quantum Day přenáší kvantové technologie z vědeckých pracovišť do reálného využití v průmyslu. Pojďme společně objevit, kde je jejich místo.

Konference "Quantum Day" je zásadním setkáním, které propojuje oblast kvantových technologií s reálným využitím v různých odvětvích. Jejím hlavním cílem je poskytnout platformu pro diskuzi a spolupráci mezi výzkumnou komunitou, průmyslem a vládními organizacemi s ohledem na přenos kvantových technologií z laboratoří do praxe.

Konference představuje příležitost pro přední aktéry z různých odvětví ke spolupráci, sdílení zkušeností a vytváření nových perspektiv v oblasti kvantových technologií, s cílem dosáhnout připravenosti na změnu a využít jejich potenciál naplno.

QUANTUM DECADE PLAYBOOK KE STAŽENÍ ZDE

U místění akce v budově ČVUT FJFI:

Začátek
Konec
Europe/Prague
České vysoké učení technické v Praze, Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská
Lecture hall 103
Břehová 7, 115 19 Praha 1
Přejít na mapu
Registrace jsou již otevřeny.