3.–6. 9. 2024
Pension Kamínek
Časové pásmo: Europe/Prague

Studentská vědecká konference je každoroční akcí Katedry inženýrství pevných látek FJFI. Cílem konference je poskytnout studentům možnost prezentovat své příspěvky na širším fóru, rozvíjet schopnosti verbální vědecké komunikace a rozšířit svůj odborný rozhled o témata prezentovaná ostatními účastníky konference v jejich příspěvcích a probíraná v neformálních diskuzích.

Zváni jsou studenti a vědci ze všech příbuzných oborů. Studentům ČVUT bude účast v plné výši hrazena z grantu SGS ČVUT./

The Student Scientific Conference is an annual event of the Department of Solid State Engineering of FNSPE. The aim of the conference is to provide students with the opportunity to present their papers in a wider forum, to develop their verbal scientific communication skills and to broaden their professional outlook on topics presented by other conference participants in their papers and discussed in informal discussions.

Students and researchers from all related disciplines are invited. Participation of CTU students will be fully covered by the CTU SGS grant.

Začátek
Konec
Europe/Prague
Pension Kamínek
Byňov 64, 37401 Nové Hrady - Byňov
Přejít na mapu

V případě jakýchkoliv doplňujcích dotazů se prosím obraťte na kteréhokoliv člena organizačního výboru prostřednictvím níže uvedených kontaktů.

Výzva k přihlašování abstraktů je otevřena
Aktuálně je možné přihlašovat abstrakty pro posouzení.
Registrace jsou již otevřeny.